Witaj w naszej szkole!

Dobrze trafiłeś, znajdujesz się na stronie Prywatnej Szkoły Nauki Jazdy. Nazywam się Roman Garstka i jestem jej właścicielem.

Główny nacisk kładziemy na wysoki poziom w nauczaniu zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Profesjonalizm, kompetencja i elastyczność to cechy na które stawiamy. Jesteśmy najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w naszym powiecie z doświadczoną kadrą posiadającą uprawnienia: wykładowcy, trenera-wykładowcy, instruktora nauki jazdy, instruktora techniki jazdy, egzaminatora egzaminów państwowych kat. A, B, C, D, B+E, C+E, D+E, T. Wiemy wszystko o egzaminach państwowych, dokonujemy szeregu konsultacji z egzaminatorami WORD w celu stałej poprawy wyników szkolenia.  

Szkoła nauki jazdy istnieje od 01.08.1991r. 

W dniu 01.08.2011 r. obchodziliśmy 20 lecie istnienia Ośrodka Szkolenia Kierowców. W ciągu 22 lat działalności wyszkoliliśmy ponad  4 656 osób. W tym czasie nasi kursanci jako kierowcy nie spowodowali wypadku ze skutkiem śmiertelnym bądź trwałym kalectwem.

Dodatkowo szkoliliśmy dużą ilość osób szkolonych wcześniej w innych ośrodkach. Doszkalaliśmy także dużą ilość osób mających prawo jazdy.

Nasz ośrodek współpracuje ze Stowarzyszeniem Właścicieli i Instruktorów Szkół Nauki Jazdy "ZRYW" z siedzibą w Płocku, oraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Przewoźników Drogowych, Kierowców Zawodowych i Ośrodków Szkolenia KIEROWCA-PL z siedzibą w Szczecinie.

Posiadamy uprawnienia wydane przez Wojewodę Mazowieckiego, zaświadczenie pod numerem 13 dotyczące szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia okresowego dla kierowców wykonujących przewóz drogowy rzeczy lub osób.

Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie wspierające proces kształcenia e-kierowca.pl (poprzez Internet).

W ośrodku znajduje się pracownia badań psychologicznych oraz gabinet badań lekarskich.

Zatrudniamy  instruktorów z uprawnieniami WOJEWODY MAZOWIECKIEGO, którzy posiadają ŚWIADECTWO INSTRUKTORA TECHNIKI JAZDY.

1)  Dąbrowski Jacek- nr uprawnień WO 175 w zakresie kat. prawa jazdy A, B, B+E, C, C+E, D, D+E.

2)  Czajkowski Dariusz- nr uprawnień WO 176 w zakresie kat. prawa jazdy A, B, B+E, C, C+E, D.

3)  Garstka Roman- nr uprawnień WO 290 w zakresie kat. prawa jazdy A, B, B+E, C, C+E, D.